Dzień Babci i Dzień Dziadka

Babcia i dziadek, poza rodzicami to najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka. To właśnie oni niekiedy każdego dnia opiekują się swoimi wnuczętami, gdy rodzice są w pracy. Rozpieszczają je, obdarowują zabawkami, łakociami oraz smakołykami. Zabierają na wędrówki, uczą nowych rzeczy, pomagają odkrywać świat. W trudnych chwilach natomiast są oparciem, dając wiele cennych rad. Dlatego też świętując dzień babci i dziadka przedszkolaki z grupy Pszczółki przygotowały dla swoich dziadków przedstawienie pt.,, Program TV: Za co kochamy babcię i dziadka?”, nie mogło również zabraknąć przepięknych piosenek oraz tańców, które wywołały łzy wzruszenia. W ten dzień każdy przedszkolak wracał do domu z przygotowanymi własnoręcznie upominkami – laurką oraz lampionikiem, aby móc podziękować dziadkom za to, że po prostu są.

Napisała: Kamila Urbańska