Bal Karnawałowy u Kotków

Bal Karnawałowy u Kotków

Karnawał to czas hucznego świętowania, imprez, a także okazja do prezentowania swoich wyjątkowych przebrań. W tym okresie najważniejsza jest dobra zabawa i spotkania ze znajomymi. Karnawał jest świętowany na całym świecie. Najsłynniejsze obchody odbywają się w Wenecji, gdzie od wieków odbywa się tradycyjny bal maskowy. A w naszym przedszkolu??? Chociaż to nie Wenecja, to chyba możemy się z nią równać – fantazyjne przebrania, gorące rytmy, cudowny nastrój – oto, co mogliśmy zobaczyć 24 stycznia, m.in. w grupie naszych Kotków. Zabawę otworzył korowód wszystkich grup – prezentacja strojów oraz powitanie współuczestników.

Następnie Kotki tanecznym krokiem, powędrowały do swojej sali, gdzie kontynuowały karnawałową zabawę. Śmiechom i szaleństwom nie było końca – zwłaszcza, że dzieci posilały się smakołykami.

Bardzo dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji balu – za smakołyki, przygotowanie strojów… Już dzisiaj czekamy na kolejny bal, chociaż w przypadku Kotków – odbędzie się on już w szkole. W związku z tym – wszystkie panie życzą Wam takich karnawałowych wrażeń, jak w naszym przedszkolu

                                                           Anna Czarnecka

Bal Karnawałowy u Kotków
Bal Karnawałowy u Kotków
Skip to content