Z WIZYTĄ W DZIENYM DOMU „SENIOR +”

Tańce, śpiewy i recytacja wierszy to tylko część tego, co 12 października 2021 roku, miały do zaoferowania uczestnikom Dziennego Domu Senior + dzieci z grupy 5latków – pani Beatki, pani Ani i pani Sylwii. W ramach obchodów Tygodnia Seniora, nasze dzieci postanowiły rozpalić radość i powiać uczuciem lekkości, zrozumienia i wspólnoty z osobami starszymi, doświadczonymi.

Mamy wrażenie, że całkiem nieźle się to nam udało. Jednocześnie – była to cudowna lekcja dla nas – ucząca szacunku, tolerancji, zrozumienia. Zostaliśmy otoczeni niesamowitym ciepłem, bijącym z uśmiechów i wzruszeń uczestników Dziennego Domu Senior. A na dodatek dopieszczono nasze podniebienia przepysznym tortem i górą słodyczy na do widzenia. Mamy nadzieję na dalszą współpracę, bo dzieciom się tam bardzo spodobało.