Wycieczka do Parku Krasnali

22.09.2021r. grupa 6 latków wraz ze swoimi paniami wybrała się na wycieczkę do Nowej Soli. Celem był Park Krasnali. O godz. 9.00 ze wspaniałymi humorami wyruszyliśmy autobusem do celu naszej wycieczki. Prze wejściem powitała nas pani, która zaprosiła do zwiedzania i korzystania z atrakcji.

Dzieci zwiedziły mini ZOO, karmiły zwierzęta. Dużą atrakcją była „ Papugarnia”, gdzie kolorowe papugi wprost z rąk zjadały ziarna. Dla tych, którzy się nie boją ( nie było takich) było zwiedzenie terrarium, w którym były węże, jaszczurki. Dzieci pojeździły kolejką, challengerami, zaliczyły kino 8D. Był też czas na poczęstunek i plac zabaw. Na zakończenie zrobiliśmy sobie zdjęcie z ogromnymi krasnalami Solusiem i jego żoną Lusią. Do przedszkola wróciliśmy o 15.00, gdzie oczekiwali nas rodzice. Wycieczka okazała się niesamowitym i pełnym atrakcji, wydarzeniem, który na długo zostanie w naszych wspomnieniach.