Witamy naszych Przedszkolaków po wakacjach

W naszym przedszkolu w miło płynie czas,
bo ono uczy i bawi nas
Mała Agatka, Maja, i Jaś
chętnie spędzają tu swój czas.
Mama chętnie mnie tu prowadzi, bo wiem,
że zabawa z dziećmi to dobra sprawa,
i się nic tu nie stanie, bo są odpowiedzialne Panie.

Serdecznie witamy naszych Przedszkolaków i ich Rodziców po wakacyjnej przerwie w nowym roku szkolnym 2022/2023. Mamy nadzieje, że wypoczęci i z uśmiechem na twarzy wracacie w nasze przedszkolne progi. Szczególnie cieplutko witamy naszych najmłodszych przedszkolaków które w tym roku po raz pierwszy przekroczą próg przedszkola. Życzymy Wam szybkiej adaptacji oraz wspaniałej przygody z przedszkolem. Już 1 września spotkacie się ze swoimi Paniami w nowych salach przedszkolnych – zabierzcie z sobą uśmiech i dobry humor i możemy zaczynać zabawę, naukę.

Do zobaczenia!!!

Dyrektor i Pracownicy Miejskiego Przedszkola Nr 3 w Żarach

Skip to content