Nasze Grupowe Imiona

W roku szkolnym 2021/2022 w  naszym przedszkolu z inicjatywy Pani Anny Czarneckiej powstał pomysł na uroczyste nadanie imion wszystkim grupą. Dzieci przygotowały się do tego perfekcyjnie. W każdej grupie odbyły się występy artystyczne  a na zakończenie Pani Dyrektor nadała każdej grupie ich nazwę, wręczając wychowawcą logo na drzwi danej grupy. Najmłodsza grupa 3 latków –Pani Inez   i Grażynki to Misie, grupa 3latków A- Pani Eli i Grażynki to Krasnoludki, grupa 4-latków Pani Asi i Ani to Smerfy, grupa 5-latków  Pani Kamili i Ewy to Pszczółki, grupa 5 -latków Pani Beatki i Ani to Kotki,    a najstarsza grupa 6- latków Pani   Aliny i Jowity to Tygryski. Nasze przedszkolaki samodzielnie,  po burzliwych rozmowach na forum grupy – wymyśliły nazwy i z dumą jej reprezentują.

Napisała: Beata Szumańska 

Skip to content