Medal za organizowanie Finałów  WOŚP

Medal za organizowanie Finałów  WOŚP

Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z okazji 30-lecia swojego istnienia — postanowiła wyróżnić medalami zaangażowane sztaby, które grają z WOŚP od kilku lat. Takie wyróżnienie trafiło również do Miejskiego Przedszkola nr 3 w Żarach im. Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że w naszym przedszkolu odbywają się coroczne Finały WOŚP – NASZYM WSPANIAŁYM PRZEDSZKOLAKOM, ICH RODZICOM, DARCZYŃCOM, SPONSOROM GADŻETÓW, ZAPRZYJAŹNIONYM INSTYTUCJOM I PRZEDSIĘBIORCOM. Szczególne podziękowania należą się wszystkim pracownikom naszego przedszkola za trud, jaki wkładają co roku, aby te finały odbywały się sprawnie i z rozmachem.   Bez NAS wszystkich – nie udałoby się uczynić aż tyle dobrego!!!

 Napisała : Beata Szumańska

Medal za organizowanie Finałów  WOŚP
Skip to content