IV Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

IV Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

16 listopada, w żarskiej Sali widowiskowej Luna, odbył się IV Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Obcojęzycznej. Dzieci śpiewały w rożnych językach: po niemiecku, angielsku, francusku. Poziom prezentowanych utworów był naprawdę wysoki. Nasze Przedszkole reprezentowały dwie drużyny: Małgosia i Antosia K. oraz Antosia O. które zaprezentowały się z piosenką „Le lion est mort” w j.francuskim, oraz Gabrysia, Dominik Sz. Ola, Karolina i Jaśmina  w utworze: „Santiano” również w j.francuskim ……Jury miało trudny orzech do zgryzienia, ale najlepsza okazała się nasza drużyna starszaków!!!!! Dzieci zaśpiewały fantastycznie. Były z siebie bardzo dumne. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy również rodzicom za pomoc w przygotowaniu swoich pociech do konkursu. Wszystkim życzymy dalszych sukcesów i przecierania szlaków w edukacji.   Napisała: Elżbieta Ostrowska

IV Festiwal Piosenki Obcojęzycznej
Skip to content