ZAJĘCIA ADAPTACYJNE DZIECI Z GRUPY ,,TYGRYSKI”

Dnia 31.08.2022r w Miejskim Przedszkolu nr 3 w Żarach odbyło się spotkanie adaptacyjne dla przyszłych przedszkolaków. Małe Tygryski – bo taką nazwę będzie nosiła nowa grupa 3 – latków, okazały się bardzo roztańczonymi maluszkami. Na początku spotkania przyszłe przedszkolaki poznały swoje panie oraz nowych kolegów i koleżanki. Dzieci z dużą chęcią i brakiem nieśmiałości uczestniczyły w zabawach ruchowo – tanecznych, zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz piłki, przygotowanych przez wychowawcę grupy Panią Kamilę Urbańską. Po wspólnych zabawach przyszedł czas na zwiedzanie sali oraz zabawy swobodne zabawkami przedszkolnymi. Miejmy nadzieję, że 1 września, równie uśmiechnięte będą twarze naszych Tygrysków .ZAJĘCIA ADAPTACYJNE DZIECI Z GRUPY ,,TYGRYSKI”