BAL OWOCOWO- WARZYWNY

W październiku w grupie 3-latków (Krasnoludki) odbył się „Bal owocowo-warzywny”, na którym dzieci miały okazję zaprezentować się w przepięknych przebraniach.
W balu uczestniczyły marchewki, dynie, winogrona, malinki, truskawki, pomidorki a także wiele innych warzyw i owoców.

W trakcie balu dzieci uczestniczyły w licznych zabawach i konkursach ( rozpoznawanie owoców przez dotyk, smak, przenoszenie pomarańczy, kolorowanie, wycinanie i układanie obrazków itp.). Dowiedziały się również o wartościach odżywczych warzyw i owoców i konieczności ich codziennego spożywania. Dzieci bawiły się i tańczyły przy znanych i lubianych piosenkach o tematyce warzywno – owocowej. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie wspaniałych strojów.