32 FINAŁ WOŚP W NASZYM PRZEDSZKOLU

32 FINAŁ WOŚP W NASZYM PRZEDSZKOLU

Jak co roku – nasze przedszkole gra głośno i z ogromnym zaangażowaniem!!!📢📢📢

Przyjdźcie i sami się o tym przekonajcie!

Ruszamy od godziny 13.00.

Dzięki zaangażowaniu naszych wspaniałych przedszkolaków, ich Rodziców, pracowników przedszkola i wszystkich naszych Partnerów w Finałach WOŚP – możemy zaprosić na wspaniałe występy dzieci; do finałowej kawiarenki na ciacho i kawę; do zabawy w foto-budce; do „podglądnięcia” pracowników szpitala w karetce na placu przedszkolnym; na atrakcje przygotowane przez motocyklistów; na pokazy akrobatyki, sztuk walki i tańca finalisty talent show; na stanowisko straży granicznej; do orkiestrowego sklepiku; na watę cukrową, popcorn i balony; na licytację – m.in. voucherów do salonów kosmetycznych, fryzjerskich, samochodowych, do restauracji; po cudowne rękodzieło, gadżety finałowe, produkty regionalne, fantastyczne fanty przeznaczone przez naszych Rodziców, Ich Najbliższych oraz Sympatyków przedszkola i Orkiestry… …oraz dużo, dużo więcej! Na pewno kogoś pominęliśmy🙃 i dlatego nie operujemy nazwami firm, nazwiskami i instytucjami

Nie sposób w tej chwili wymienić wszystkich LUDZI Z OGROMNYMI SERCAMI, którzy razem z nami tworzą ten wspaniały Orkiestrowy klimat! Obiecujemy, że krótko po Finale o nich przeczytacie.

ZAPRASZAMY

SIEMA!!!

Skip to content