32 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Każdego roku, w styczniu nasze wspaniałe Miejskie Przedszkole nr 3 im. Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Żarach, zamienia się w sztab i organizuje wielki – w tym roku już 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszyscy pracownicy stają się wolontariuszami oferującymi pyszne ciasto, kawę, herbatę czy lemoniadę w kawiarence. Przedszkolaki zamieniają się w artystów i występują przed dużą publicznością. Rodzice jako darczyńcy, dają nam ogromne wsparcie, przekazując gadżety, vouchery i torty na licytacje, piekąc pyszne, domowe ciasta, oferując swoje usługi np. w postaci fotobudki 360, a tym samym okazując swoje wielkie serce. Dzięki doskonałemu połączeniu naszych sił, już od kilku lat udaje nam się pobijać rekordy ,a tym samym na rzecz Fundacji Jurka Owsiaka przekazujemy coraz więcej pieniędzy. Dziękujemy wszystkim ludziom dobrego serca za zaangażowanie w organizacje 32 Finału Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Do zobaczenia za rok. Siema!

Napisała: Kamila Urbańska